2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Güneşli Klima Servisi

Güneşli Klima Servisi

Güneşli klima servisi marka ayrımı yapmadan hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Klima cihazları hakkında oluşan arızaların kolaylıkla önüne geçerek sorunsuz teslim etmekteyiz. Güneşli klima servisi 20 yıla aşkın ısıtma soğutma sektöründen başarılar kazanmış olup her marka klimaların sorunlarını ortadan kaldırmaktayız.

Güneşli Klima Servis

Klimaları ile sorun yaşayan müşterilerimizin web adreslerimizden bizlere arıza kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde sorunsuz sıkıntılarını kolaylıkla giderebilirler.

Müşteri tarafından klima arıza kaydı oluşturduktan sonra cihazın genel kontrolü yapılarak klima kullanıcılarına fiyat teklifi sunularak işlemler yapılmaktadır. Güneşli klima servis  arızası yapılan klimanın değişen yedek parçalara firmamız tarafından garanti süreci verilmektedir. Güneşli klima tamiri için firmamızı arayabilirsiniz.

Güneşli Klima Merkez Servisleri

Güneşli klima tamir servisi olarak Müşterilerin görüş ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmet servisi veren firma ekonomik hizmetler vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla servis hizmeti firma klima sorunlarında müşterileri ile irtibat halinde oluyoruz. Müşterilerinin maddi bütçesine uygun şekilde hizmet veren firma kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Klimalar için aynı zamanda montaj hizmeti verilmektedir. Her model ve marka için klima montaj hizmeti veren firma işini titizlikle yapmaktadır. Güneşli klima servis  klima cihazı en iyi şekilde faydalanmak için müşterilere gerekli bilgiler verilmektedir. Kullanım konusunda detaylı bilgi verilmektedir.

16 Mayıs 2017
2.737 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın