İstanbul Geneli Hizmet
tr

Beşiktaş klima servisi ve Klima Tamiri

20.04.2021
161
Beşiktaş klima servisi ve Klima Tamiri

Duvar, salon ya da vrf klimalar sadece Beşiktaş ya da İstanbul değil, diğer birçok ülkede olduğu gibi Türkiye genelinde de en yaygın tercih edilen klima türleri arasında. Beşiktaş klima servisi olarak bu sık kullanılan klima türlerinin hepsine hakimiz. Üstelik sadece basit arızalanmalarda, kronik sorunlarda değil detaylı inceleme ve müdahale gerektiren durumlarda da sizlere hizmet veriyoruz hem de her zaman en uygun fiyat seçenekleri ile.

Klimalarda zamanla meydana gelen olmazsa olmaz sorunlar

Klima çalışma prensibi temelde dışarıdaki havayı almak, temizleyerek (isteğe bağlı ısıda), iç ortama aktarmak üzerinedir. Yani bir filtreleme bir de ısı kontrol sistemine sahiptir. Filtre sisteminin olduğu her kapalı düzenekte zamanla tıkanma meydana gelir. Bu nedenle Beşiktaş klima servisi olarak sizlere periyodik aralıklarla bakımı tavsiye ediyoruz. Üstelik bu bakımları garanti kapsamı dışında da en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Zaten bakımlar ya filtre temizleme ya da sistem temizleme üzerinedir ki kimyasallar sayesinde bir en fazla bir saat içerisinde tamamlanır. Eğer bu bakımlardan mahrum kalırsanız zamanla yüksek ses, düşük verim alırsınız ki giderek klima parça değişimi gerektiren durumlarla karşılaşırsınız. Bu da kendine iyi bakılmayan klimaların gösterdiği en yaygın problemdir.

Bilinen ve en çok tercih edilen klima markaları

 • Arçelik klima
 • Demirdöküm klima
 • General klima
 • Vestel klima
 • Baymak klima
 • Lg klima
 • Alarko klima
 • Bosch klima
 • Fujitsu klima
 • Sharp klima
 • Mitsubishi klima
 • Sigma klima
 • Beko klima
 • Panasonic klima
 • Carrier klima
 • Airfel klima
 • Midea klima

Yukarıda yine Türkiye’de en çok tercih edilen klima markalarını sizler için listeledik. Her markanın ya üretimden ya da otomasyondan kaynaklanan kronik sorunları vardır. Genelde bu kronik sorunlar garanti kapsamı sonrasında baş gösterir. Üstelik çoğu zaman klima parça değişimi gerektirmektedir. Sorun değil, garanti kapsamında gerçekleşen parça değişimlerinin aksine garanti dışında gerçekleşen parça değişimlerinde de her zaman sizlere en uygun fiyat seçeneğini sunarız. Hatta eğer isterseniz birinci kalite yan sanayi parça teklifinde de bulunabiliriz. Firmamız için müşteri memnuniyeti kalitenin bir parçasıdır.

Hangi Klima Markalarının Tamirini Yapıyoruz

Beşiktaş klima servisi ve Klima Tamiri

 • Mitsubishi. Daikin. Bosch. Baymak. Toshiba. Demirdöküm. Arçelik başlıca markalar olmak üzere nerdeyse büttün markaların klima servisini yapmaktayız.

Beşiktaş Mitsubishi Klima servisi

Beşiktaş Mitsubishi Klima servisi olarak dilediğiniz an bizleri aramanız yeterli olacak. Bu alanda yer alan tüm müşterilerimiz için alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde Mitsubishi klima servisi hakkında bakım ve onarımları sunacağız.

Beşiktaş Samsung Klima servisi

Beşiktaş Samsung Klima servisi ile sizler de garantili bir şekilde tüm hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız en uygun zaman için randevu almanız yeterli olacak. Ardından Samsung marka klimaların hem bakım hem de onarımları garantili bir şekilde sunulacaktır.

Beşiktaş Daikin Klima servisi

Beşiktaş Daikin Klima servisi olarak hem alanında en başarılı hem de piyasasının en uygun fiyatlı firması olarak müşteri memnuniyetini yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu sayede sizler de Daikin marka klimalar için dilediğiniz hizmetleri rahat bir şekilde alabileceksiniz.

Beşiktaş Arçelik Klima servisi

Beşiktaş Arçelik Klima servisi ile en ufak sorun olmadan tüm hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz. Hem bakım hem de onarım konusunda Arçelik markasına ait tüm ürünlerde deneyimli ve profesyonel destek ekibimiz hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Beşiktaş Vestel Klima servisi

Beşiktaş Vestel Klima servisi aracılığı ile sizler de bakım ve onarım konusunda dilediğiniz hizmetleri alabileceksiniz. Bunun için en uygun zamana randevu alabilmek adına sadece bizleri arayın ve randevu alın.

Beşiktaş Airfel Klima servisi

Beşiktaş Airfel Klima servisi bu marka konusunda bilgili ve profesyonel ekipten oluşmasından dolayı tüm hizmetleri en ufak sorun olmadan müşterileri için sunar. Herkes dilediği kadar gönül rahatlığı ile rahat bir şekilde bakım ve onarım konusunda yardım alabilir.

Beşiktaş  Sigma Klima servisi

Beşiktaş  Sigma Klima servisi sayesinde sizler de en uygun fiyatlar ile hem bakım hem de onarım konusunda gerekli destekleri alabileceksiniz. Bunun için sizler de arayın ve randevu alın. Yeterli olacak.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Arayın