2018 Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Baymak Klima Servisi

Anasayfa » Baymak Klima Servisi

Baymak klima servisi istanbul bölgesinin tamamına baymak klima servis hizmet vererek müşterilerine daha yakın olmanın sevincini yaşamaktadır. Siz değerli müşterilerimize hizmet veren baymak klima servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

baymak klima servisi

Klimalarda sorun mu oluştu ne yapacağınızı bilmiyor musunuz tek yapacağınız işlem çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir veya destek hizmet isteyebilirsiniz. Baymak klima servisi siz değerli tüketicilerimiz için vardır.

Baymak klima servisi markalı klima kullanmak bir ayrıcalıktır. Doğru kullanıldığı ve her yıl düzenli şekilde bakımı yapıldığı takdirde her hangi bir arıza yol açmaz. Baymak klima servisi olarak sizlere verdiğimiz hizmetten ve oluşturduğumuz büyük müşteri portföyünden,kalitemizden ödün vermeden istediğiniz tüm klima hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klimanızda her ne olursa olsun,bilgi almak,destek almak,servis talebinde bulunmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Baymak markası olan her türlü klima modellerine destek vermekteyiz. Uzman kadro ve güvenilir servis ağlarımız sayesinde memnuniyetinizi de sağlamaktayız.

Baymak klima Servisi Çağrı Merkezi : 444 5 316

Baymak Klima Servisi 16 yılın verdiği tecrübe ile değişen teknoloji sayesinde sizlere en güvenilir hizmeti sağlamaktadır.Uzman ve güvenilir kadrosu ile 7/24 müşteri memnuniyeti sağlayıp yerinde çözüm üretmeye devam ediyor.Çalışan personellerimiz alanında eğitim almış ve branşlı teknisyenlerdir. Klima bakımı , Klima Montajı , Klima Yer Değişimi , Klima Tamiri vb. hizmetlerimiz için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almaktır.

Baymak Klima Servis Çağrı Merkezleri;

Yılların verdiği tecrübe ile baymak klima servisi baymak klimalarınızın daha verimli çalışmasını ve daha az enerji tüketmesini sağlamaktadır.

Yaz aylarında serinlemenin en keyifli hale gelmesi için baymak kombi servisi sizinle.

Klima servisi Sizler için yapmış olduğu tüm bakım onarım ve montaj aşamalarını detaylı bir şekilde açıklamıştır.

Baymak Klima Servis alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize en kısa sürede güvenilir ve uzman ekibimizle klima servisi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Servis hizmetimiz sizlere en kısa sürede İstanbuldaki tüm noktalara hizmet sağlamaktadır.Bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşmanız yeterli olacaktır.  Baymak klima servis hizmeti vermek doğrultusunda klima bakımı, klima bakım,klima montaj,klima De montaj  alanında faaliyetleri göstermektedir. Ücretlendirmelerde uzman kadromuzla standartların altında olup müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Baymak Klima servisi sizlere 7/24 hizmet vermeye 16 yıldır olduğu gibi devam ederek konforlu yaşam sağlamanızda yardımcı oluyor.

Hemen Arayın