Klima Servisi | Profesyonel Hizmetler

Klima Servisi

Klima servisi gelişmekte olan klima teknolojileri yakından takip ederek sizlere hizmetler sergilemektedir. Klima satış sonrası servislik hizmetini üstlenmiş lider firmalar arasındadır. Arıza bakım onarım işlemlerinde eğitimli servis ekip kadrolarımız sizlere en kaliteli hizmeti sunmak çabalamaktadır. En kaliteli ve sorunsuz servis hizmeti almak için bizlerden destek alabilirsiniz.

İstanbul Klima Servisi

En kaliteli ve sorunsuz klima servis desteği talebinde bulunduğunuz andan itibaren ekiplerimiz adreslerinize intikal etmektedirler. Milyonlarca referanslara sahip olan firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için çabalamaktadır. Tüm marka ve model ayrımı yapmadan sizlere hızlı çözümler üretmekten çekinmemektedir. Bizler gece gündüz demeden en hızlı ve güvenilir şekilde klima servisi hizmeti sunmaktayız. Klima Servisi Gelişen ve başarı merdivenlerinin en üst düzeyine çıkan klima servisi istanbul hiçbir bölgeden ayrım yapmadan tüketicilerinin isteklerine kesin çözümler üretmektedir.Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçelere 7/24 hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Klima Servisi bir telefon yardımı ile istenilen klima hizmetinizi yerinde çözümlüyor, cazip fiyat garantisi ile işlemlerimizi sonlandırıyoruz. Unutmayın sağlıklı bir klima cihazına sahip olmak için doğru servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Klima Servisleri

Klima Servisi denildiğinde doğru işçilik ve doğru yedek parça kullanımı demektir. Örneğin; 10 yıllık bir klima düşünecek olursak, on yıllık denildiğinde ne kadar eski bir cihaz gibi düşün sekte aslında doğru kullanılan ve doğru bakılan klimalar insan sağlığı gibidir asla eskimezler,sadece bakıma ihtiyaçları vardır. Bu durumda da devreye biz giriyoruz. Klima cihazınızın ısıtmamak veya soğutmama gibi problemi var ise ilk akıllara gelen gaz takviyesidir,ama doğru olan servis tarafından keşif yapılıp doğru işlem uygulanmasıdır.Bu durum sadece cihazının performans durumu için geçerli değildir. Örneğin; klima gaz kaçırıyor,klima ses yapıyor,klima boş hava üflüyor,klima koku yapıyor  gibi sorunları bizimle paylaşın.

Klima Servisi ile Doğru Periyodik Klima Bakımı

Cihazları çeşitlerine göre değişmektedir. Split(duvartipi)klima,salon tipi klima,tavan tipi klima ve kaset tipi klima olarak adlandırılır. Bu cihazların doğru bakımı nasıl yapılmalı? Cihazın filtre ve serpantin temizliği kimyasal ilaç ile yıkanmalı,tüm elektrik aksamları kontrol edilmeli ve aksaklık var ise giderilmeli. Gaz kaçak kontrolü ve izolasyon kontrolleri yapılmalı.Dış kabin ve iç kabin temizlenmeli.Performans kontrolleri yapılmalı.Doğru klima bakımı için doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.Klima ile ilgili tüm şikayetleriniz,önerileriniz,destek ve hizmet yardımı için yapmanız gereken tek şey 444 5 316 çağrı merkezimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

Hakkımızda

2000 yılından bu yana klima bakım konusunda uzmanlaşmış firmamız tüketicilerininde bütçesini düşünerek her yıl düzenli olarak periyodik klima bakım kampanyası oluşturmaktadır.

Isıtma soğutma sistemlerinin arasında başarılı olarak ilk sıralarda yer alan profesyonel klima servisi portföyümüz siz değerli klima tüketicilerimiz sayesinde başarı merdivenlerini tırmanmaktadır.

Devamını Okuyun..

Aynı Gün Servis Hizmeti

444 5 316

Klima Servisi aynı gün servis hizmetleri ile mükemmel bir sonuç elde edin. Hemen arayın bize ulaşın.

istanbul-teknikservisi(at)hotmail.com

Öneri istek ve şikayetlerinizi email adresimize gönderebilirsiniz en kısa süreçte çözüme kavuşturabiliriz.

balo du lịch

Túi du lịch đa năngĐồ tiện ích gia đình