Fujitherma Klima Servisi
17 Haziran 2017
Klima Servis
31 Aralık 2017
Hepsini Göster

Vrf Klima Servis

Vrf klima servis teknolojisinin bir adım ileri taşınarak ; yüksek kapasiteli dış ünite tek bir tesisata baglı olan bir çok iç ünitelere bağlanıldığı ısıtma ve sogutma yapabilen merkezi vrf servisi vrv servisi klima sistemlerdir. İstenilen yere montaj olan iç üniteler farklı iç üniteler arasında bagımsız olarak kontrol kumandası mevcuttur. çevre dostu olan vrf servisi vrv servisi klima sistemleri bir çok özellige sahip olup konfor konusunda üst düzeydedir.

İstanbul Vrf Klima Servisi

Herşeyden önce bu cihazlar merkezi klima olduğundan dolayı fatura konusunda ekonomik olarak üst düzeydedir. aynı zamanda çok verimli dış üniteye sahip olup istenilen iklimi elde edebilirsiniz.Aynı zamanda çok sessiz sistemdir. vrf servisi vrv servisi klima sistemleri çok küçük yer kapsayıp mülti sistem olarak kullanılması mümkündür.

Araştırmalar sonucu normal klimalar arasında vrf vrv sistemleri az daha arıza göstermektedir. dış üniteden periyodik bakım sayesinde enerji tasaruffu saglamaktadır.

vrf klima servis klimalar kullanım alanları;

  • otel , plaza , hastane , villarda , tatil köyleri işyerleri , çok katlı binalar ve bir çok yerde kullanımı mevcuttur.
  • klima montajında kullanılan bakır boru tesisatına yeterince yer ayrılmayan projelerde kullanılır.
  • klima sistemleri asla kapalı alanlarda kullanılmaz .
  • Yat tekne gibi konumlarda kullanılır.
  • metro merkezlerinde kullanılabilir.
  • her noktasında istenilen konfor tatmak istenilen otellerde.
  • plazalarda kiracı olan grupların özel iklimlendirme harcanılan enerji faturası istenilen bölüme ayrılması sadece vrf vrv klima sistemlerindedir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: