2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Toshiba klima servisi

Anasayfa » Toshiba klima servisi

Toshiba klima servisi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Geniş bir çalışma sarf eden toshiba her zaman ki gibi müşterilerini memnun etmesini bilmekte ve müşterilerinin bütçesini düşünerek en ucuz fiyatlarda yardımcı olmaktadır. Klimada sorun oluştuğunda bizleri arayarak hizmet alabilir mutluluğa kavuşabilirsiniz.

Toshiba klima servisi

Soğuk havaların yavaş yavaş kendini göstermesi ile klima kullanımları artmaktadır.Özellikle toshiba markalı klima cihazları son dönemlerde büyük ilgi görmektedir. Kullanım aşamalarında ısıtma ve soğutma amaçlı çalıştırılan klimalar zaman zaman ilgisiz ve bakımsız kaldığında sorunlar oluşturmaktadır. Bunların önlemini almak için yapmanız gereken ilk önlem profesyonel destek almaktır. Nasıl güvenilir toshiba klima servisi ile iletişime geçebilirim diye düşünüyorsanız,bir telefon yardımı ile 444 5 316  çağrı merkezini tuşlanabilir istediğiniz tüm klima desteğine ulaşabilirsiniz.Unutmayın sizlere bir telefon kadar uzağız.

Toshiba Klima Servisi 7/24 profesyonel kadrosu ile İstanbul’un avrupa ve anadolu yakası bölgelerine hizmet vermektedir.Klima Markaları arasında Toshiba değişen teknoloji sayesinde kendini kaliteli bir hale getirmiş.Alanında eğitimli ve branşlı teknisyenler sayesinde Toshiba klima cihazlarınızın ömrü artmaya başlamıştır.Servis verdiğimiz hizmetler ;Klima Tamiri,Klima Bakımı,Klima Montajı,Klima Yer Değişimi vb. gibi sorunlarınıza çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Toshiba Klima Servisi olarak değişen yedek parçalara ve hizmetlerimize (1) bir yıl garanti süresi vermekteyiz. Toshiba Klima Bakım Onarım hallerinde çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Toshiba Klima Servisi Çağrı Merkezleri: 444 5 316

Toshiba Klima Montajı

Toshiba Klima Montajı İşlemlerinde öncelikle yapmanız gereken tek şey Toshiba Klima Servisi çağrı merkezlerimizi aramanız gerekecektir. Klimaların performansı ve verimliliği açısında doğru bir klima montajı işlemi yapılması gerekmektedir. Klima Montajları sadece uzman ve güvenilir teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Toshiba Klima Montaj hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunmak veya teknik destek almak olacaktır.

Toshiba Klima Montajı Çağrı Merkezi: 444 5 316

Hemen Arayın