2018 Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Sunny Klima Servis

Anasayfa » Sunny Klima Servis

SUNNY Klima Servis

Sunny klima servis firmamız siz değerli tüketicilerimize İstanbul genelinin tüm bölgesine hizmet veriyor. Siz değerli tüketicilerimizin klimalarında sorunları ortadan kaldırıyoruz. Servis 7/24 dinamik ekipmanlarımız tarafından profesyonel garantili olarak servis hizmetini vermektedirler.

Sunny klima servis

Sunny Klima Servisi

Değiştirdiğimiz parçalar 2 yıl garanti vererek müşterilerinin daha fazla güven kazanmasını sağlıyoruz.Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sayesinde günümüzdeki klimalar daha kullanışlı ve daha tasarruflu hale gelmektedir. Bunların içlerinden biri de sunny markalı klima cihazları yer almaktadır.Elektirik tasarrufu veya enerji tasarrufu sağlamak için hangi markayı seçmeliyim ? soruna cevabımız Sunny Klima olacaktır. Sunny klima  servis cihazına sahip olan tüketicilerimiz ise daha verimli bir klima ile sezonunu geçirmek istiyor ise her yıl düzenli olarak periyodik klima bakımı yaptırması gerekmektedir. Uzun ömürlü klima kullanımları için periyodik sunny klima bakımı şarttır. Servis desteği nasıl alırım diye düşünmenize gerek kalmadan hemen bizlere çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterli olacaktır. Gereken bütün yardımları bizler sizlere sağlayacağız.

Hemen Arayın