2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Profesyonel klima servisi

Anasayfa » Profesyonel klima servisi

Hd Klima Servisi Her Daim Yanınızda!

Klima servisi istanbul genelinde geniş kapsamlı klima servisi hizmeti veren firmamız sizlere kaliteli sunumlar sergilemektedir. Alanında uzman portföylü geçmişi ile milyonlarca referansa sahip lider firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl gelişen elektronik klima cihazlarını yakından takip ederek arıza konusunda en alt seviyelere kadar düşüş sağlayıp müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Uzun vadeli arıza yapmadan klima cihazlarının önemli hususu kullanılan yedek parçaların orijinal olması ve yapılan işçiliğin en üst düzeyde olmasına önem vermekteyiz. Bunlar nasıl oluyor sıradan ekiplerle iş birliği yapmamakla olup kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Klima bakım onarım hakkında her konuda bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Güvenilir servis hizmeti almak için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz!

Klima servisi 20 yıllık soğutma sektöründen üstün başarılara imza atmış olan firmamız sizlere kaliteli hizmetler sunmak için geniş çalışmalar yapmaktadır. Bunlar nelerdir diye soracak olursanız bozulan klimaların neden arızalandığını ve bunların önüne nasıl geçeriz diye çalışmalar sürdürmekteyiz. Eğitimli ekip kadrolarımızı sahalara çıkarmadan önce deneme süreçlerinden geçip testlere tabi olmaktadır. Bu sınav sonuçlarında başarı elde eden teknisyenlerimiz yetki belgesi yaka kartı hak kazanmış anlamına geliyor. Bizler için en önemli husus klima kullanıcılarının mağduriyetini sorunsuz şekilde çözümlendirmekteyiz.  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Profesyonel klima servisi

Klima servisi bakımı arıza hakkında her konuda bizlerden hızlı ve güvenilir şekilde hizmetler alabilirsiniz. Garanti kapsamı dışında olan klimaların ilaçlı bakımları için her yıl mutlaka önem gösterin sağlınıza çok zarar vermektedir. İşinde uzman kişiler tarafından bilindik firmalar arasında şeçim yaparak klima cihazlarının bakımları mutlaka yaptırın. Bakım yapılmayan klima cihazları hem cihazın performansını hemde sağlığınızı kötü şekilde tetiklemektedir. İstanbul genelinde avrupa anadolu yakasında tüm ilçelere yerleştirdiğimiz saha ekiplerimiz sizlere bir telefon kadar yakınınızdadır.  Çağrı merkezlerimize ulaşmak için 444 5 316 numaradan saat aralığı olmadan arayabilirsiniz. Aynı gün servis hizmeti için aramanız yeterli olacaktır. Sorunsuz klima servisi için arayın sizlerde mutlu huzurlu bir yaz geçirmeniz için her zaman yanınızdayız.

Hemen Arayın