2018 Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %20 varan indirimler sakın kaçırmayın. 444 5 316 Çağrı merkezlerimiz 24 saat hizmetler sunmaktadır.
Hemen Arayın

Klima Servis

Klima Servis

Klima Servis

Klima servis hizmetini üstlenmiş olan firmamız 20 yıla aşkın güvenilir şekilde hizmet sunmaktayız. Isıtma soğutma sistemlerinde öncülük olarak müşteri memnuniyeti olasılığını üst düzeylere taşımaktayız. Müşterilerimizin yaz ve kış sezonlarında mağduriyetlerini ortadan kaldırarak güler yüzlü ekip kadrolarımız ile sizlere kaliteli yaşamlar vaad etmekteyiz.

Klima servis

Yaz sezonlarında sıklıkla kullanılan klima cihazları ev ve işyerlerinde ihtiyaç olması söz konusu olmaktadır. Klima servis olarak arızalan cihazların yedek parçalarını orijinal olarak değişimi sağlamaktayız. Fabrika tarafından yedek parça temini yapılarak sorunsuz performanslı şekilde onarımını sağlamaktayız.

Gezici servis ekiplerimiz ve kıyafetlerinde firma logosunu taşıyan kurumsal  firmalar arasında yer almaktayız. Firma çalışanlarımız eğitimli ekipler olarak her ay sınavlara katılarak gelişen teknolojiyi yakın takip etmekteyiz. İstanbul tüm noktalarında gezici klima servisleri ekiplerimiz aynı gün içerisinde adreslerinize gelerek sorunsuz ve düşük maliyetler ile sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul Klima Servis

İstanbul klima servis olarak uzun yıllarca kullanımı sağlanan klima cihazlarını sıfır diye bakım işlemini aksatan klima kullanıcılarımız cihazın ömrünü kısaltmaktadırlar. Klima cihazını emiş hazneleri ve filtre gözenekleri tıkandığında cihazın performansı düşerek istenilen performansı bir zaman sonra kaybediyor. klima servis İki yılda bir cihazın soğutucu gazını tazeleyerek performans ayarı yapılmaktadır.

Klima servis Yılda 2 kez ise cihazın filtrelerini kimyasal ilaçlar ile dezenfekte edilmektedir. Performans ayarı yapılarak cihazın ilk günkü gibi çalışmasına özen göstermekteyiz.

Cihazın performans ayarı yapılarak içerisindeki yedek parçalar özel cihazlar ile testi yapılarak ilerde problem yaratacak yedek parçaları değişimleri yaparak uzun yıllar boyunca sıkıntısız şekilde kullanımı sağlamaktayız.  İstanbul’da klima servisi denildiğinde işin uzman portföyü kadrolar ile oluşan profesyonel teknisyen gurubudur.  Tüm noktalara uzman kadrolarımız ile marka ayrımı yapmadan tüm model soğutma cihazlarına müdahale etme yetkimiz vardır.

Olgun servis teknisyenlerimiz ile ev ve işyerlerinize gelerek klima cihazındaki oluşan arızaları ortadan kaldırarak ve oluşabilecek arızaların önüne geçmekteyiz. Siz değerli müşterimizin klima kullanımı yardımında destek vererek tasarruflu şekilde konforlu bir yaşamınıza yardımcı olmaktayız.

31 Aralık 2017
107 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Arayın