İstanbul Geneli Hizmet
tr

Bayrampaşa klima servisi + Klima Tamirİ

24.04.2021
220
Bayrampaşa klima servisi + Klima Tamirİ

Bayrampaşa klima servisi işlemlerinde amacımız mümkün olan en kısa sürede (sizleri asla olduğunuzdan daha fazla mağdur etmeden) en uygun fiyatça çözüm sunmaktır. Bu durum ancak Bayrampaşa klima servisi olarak belirli bir uzmanlığa ve gerekli teknolojik donanıma sahipsek mümkün olabilir. Hem fiyat hem de performans açısından Bayrampaşa klima servisleri arasında en iyisi olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Peki ama neden?

Neden en iyi Bayrampaşa klima servisi biziz?

En iyi Bayrampaşa klima servisi olmamızdaki neden bunca işletme arasında çalışırken önce müşteri memnuniyetini düşünmemizle alakalıdır. Mümkün olan her imkânı müşterilerden para talep etmek için kullanan sözde profesyonel firmaların aksine sadece en uygun seçeneklerle sizlere hizmet veriyoruz. Bayrampaşa klima arızaları genelde aynıdır çünkü bu bölgede kullanılan klima türleri ve kronik sorunları aynıdır ama maalesef çeşitli bahanelerle olmayan arızaları varmış gibi gösteren ve resmen dolandırıcılık yapan servisler de var. Bizimle çalışırken içiniz rahat edebilir!

Türkiye’de en yaygın kullanılan 3 tip klima var, bunlar salon, vrf ve duvar türündeki klimalar. Eğer hâlâ garanti kapsamında olan bir üründe sorun yaşıyorsanız bu durumda ürünün Bayrampaşa yetkili klima servisi ile iletişime geçmelisiniz. Bu durum dışında Bayrampaşa yetkili klima servisi servisleri genelde yüksek ödeme alır. Çünkü bakım ve onarım için firma ile anlaştıkları ödemeyi ürün garanti kapsamına çıktıktan sonra aynen vatandaştan temin etmeye çalışırlar. Temel prensip budur! Bu ne kadar doğru? Tartışılır. Elbette bizim de tamir ve bakımını üstlendiğimiz markalar var ve garanti kapsamı dahilinde iken size yansımayan bu işlem ücretlerini firmalardan anlaşmada olduğu gibi temin ediyoruz ama sonrasında durum tamamen sizin lehinize dönüyor.

Bayrampaşa Hava Kirliğinden dolayı En yaygın görülen klima arızaları

Her markanın her seri ürününde otomasyon ya da teknoloji kaynaklı bir arıza muhakkak vardır. Buna kronik arızalar nedir. Zamanla kronik olarak adlandırılan bu arızalar sık bilinir ve kolay müdahale edilir bir hale gelir ama bu arızaların marka ile bağdaştırılması o markanın daha az tercih edilmesine neden olur. Çünkü kronik arızalar klimaların ya elektronik ya da mekanik aksanı ile alakalıdır ve genellikle Bayrampaşa klima parça değişimi gerektirir. Öte yandan kullanımdan kaynaklanan ve zamanla olması muhtemel arızalar da var, örneğim filtrenin kendisinin ya da klima sistem borularının tıkanması, kirlenmesi gibi. Bu gibi arızaların önüne rutin bakımla geçebilirsiniz.

Bayrampaşa klima servis, bakım ve onarımı ile alakalı sık sorulan sorular ve cevapları

Bayrampaşa klima bakım ücretleri ne kadar?

Her mekanik aksan rutin bakım gerektirir. Üstelik çalışma prensiplerinden biri hava ve su filtrelemek olan klimalar için rutin bakım olmazsa olmazdır. Bayrampaşa klima bakım servis ücretlerimiz son derece uygundur.

Klima filtresi temizleme ücreti ne kadar?

Filtrede ya da sistem aksanında muhakkak tıkanma meydana gelir, bu kaçınılmaz bir durum. Bu durumda en uygun fiyatla klima filtresi temizleme hizmetini sizlere sunarız.

Bayrampaşa klima parça ücreti ne kadar?

Değişecek parça, parça değişimi fiyatını etkiler. Gereken durumlarda sizlere en uygun işlem ücretini sunabilmek için yan sanayi ama performans / kalite açısından aynı olan Bayrampaşa klima parçalarını tavsiye ederiz.

Bayrampaşa klima bakımın sıklığı ne olmalı?

Bu durum markadan markaya değişebilir. Bayrampaşa klima servisimizle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere gerekli bilgilendirmede bulunabiliriz.

Klima Servis Arıza Bakım ve Montaj için Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonHemen Arayın