2019 Klima Bakım Yaz Kampanyası
Yaz kampanyalarımızdan mutlaka yararlanın. Klima bakımı ve klima montajından %40 varan indirimler sakın kaçırmayın.
Hemen Arayın

Arçelik klima servis

Arçelik klima servis

Arçelik Klima Servis olarak cihazlarında ünitelerin hava çıkışı ve giriş kanalları üfleme menfezlerinin önleri hava çıkışını akışını engelleyecek nesnelerin olmaması gerekir. Arçelik klima servis cihazlarını  modeli ve hangi tip ve kapasitesinin alana mekana uygun olması enerji tasarrufu sağlar. Soğutma kapasitesi alanın mekanın kapasitesi ihtiyacından daha küçük klima olmamalıdır. Daha küçük klima daha iyi verim ve performans sağlayamayacağından kompresörü sürekli de tutar ve enerji tasarrufunu arttırır. Klima cihazının soğutma kapasitesi kurulumu alanı daha büyük ise ortam çabuk soğur ve kompresör sık sık kapanıp açılır  bu durumda klima enerji tasarrufunu arttırır. Yüksek kapasiteli klima cihazı alana uygun değil ise ses seviyesine sahip olduğu için sesli çalışır ve rahatsızlık verir.

Arçelik Klima Tamiri

Klima cihazı alana veya mekana kapasitesine göre küçük  uygun olmayan cihazlar gürültüsü sizleri rahatsız eder. Klima cihazının kurulumu yapılacak binanın ısı yalıtımlı olması enerji tasarrufu etmemizi sağlar. Arçelik klima servis cihazını kullanıldığı alanda kapı ve pencerelerin açık olmaması kapalı olması gerekir. Mağaza ve dükkanlar gibi iş yerlerinde  kapılar açık olabileceği için bu alanlarda hava perdesi kullanılmalıdır. hava perdesi kullanmak sıcak ve soğuk hava akımı engelleyen sistem olduğu için enerji tasarrufu edilir. Dış ünitenin doğrudan güneş alan yerlerde gölgelik ve tente kullanılması gerekmektedir. tente ve gölgelik kullanmanın doğrudan gelen güneş ısısından korur. Arçelik Klima servis olarak önerilen bu bilgiler hem enerji tasarrufunu etmemiz açısından hemde %30 elektrik faturamızın düşük gelmesine neden olur. Klima cihazlarımızda tasarruf etmemiz için yıllık periyodik bakımı temizliği yapılması önermekteyiz. Klima cihazlarında yıllık periyodik bakım cihazımızın daha uzun ömürlü ve daha iyi performans ile çalışmasını sağlar. Arçelik Klima servisi olarak klima cihazlarınıza arıza,bakım,onarım, montaj ve de-montaj hizmeti vermekteyiz.

Arçelik Klima İlaçlı Bakım

İlaçlı klima bakımı yapılırken dikkat edilecek husus kullanılan kimyasal ilacın tse belgeli olması gerekiyor. Aksi takdirde zehirlenmeler ve kanser olmanıza neden olmaktadır. Klima kimyasal kullanımı uzman kişiler tarafından klima bakımı yapılmalıdır. Her yerden destek alınmaz. Arçelik klima bakım fiyatlarımız en uygun koşullar ile sizlerin hizmetinizdedir.

14 Mart 2019
298 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Arayın